top of page
LORDS_ava.jpg

Į Lietuvą grįžta naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND su nauja programa „The Music of Hans Zimmer“


Orkestro LORDS OF THE SOUND pasirodymai – tai daugiau nei koncertas, tai – tikras šou!

2022 m. Lapkričio 15 d. – VILNIUS, koncertų salė Compensa
2022 m. Lapkričio 16 d. – PANEVĖŽYS, Bendruomenių rūmai
2022 m. Lapkričio 17 d. – MARIJAMPOLĖ, Kultūros centras
2022 m. Lapkričio 18 d. – ŠIAULIAI, Šiaulių arena
2022 m. Lapkričio 19 d. – KAUNAS, VDU Didžoji salė
2022 m. Lapkričio 20 d. – KLAIPĖDA, Žvejų rūmai


“Spider man 2”, “The Dark Knight”, “Lone Ranger”, “Interstellar”, “Sherlock Holmes”, “Man of Steel”, “Pearl Harbor”, “Gladiator”, “Inception”, “Pirates of the Caribbean”, “Spirit”, “Dune”, “Wonder Woman”, “The Lion King” – Hanso Zimmerio hitai, atliekami orkestro LORDS OF THE SOUND!
 

Hansas Zimmeris – vokiečių kino kompozitorius, išpopuliarėjęs po kultinio filmo „Lietaus žmogus“ pasirodymo. „Kurdamas muziką „Lietaus žmogui“ visą laiką galvojau: nesistenk užgožti veikėjų. Neik į pirmą planą. Raymondas, pagrindinis veikėjas, tikrai nesupranta, kur yra. Jis mato šviesą kitaip nei mes... Kodėl nesukūrus „šviesos muzikos“ šviesai, kuri egzistuoja tik jo galvoje?“ – prisimena Hansas. Šis darbas tapo tikru lūžiu jo karjeroje – Zimmeris buvo apdovanotas Oskaro nominacija. Geriausi Holivudo režisieriai rikiavosi į eilę, norėdami su juo dirbti. O Hansas visiškai atsidavė darbui, dažnai kurdamas muzikines temas dviem ar trims filmams vienu metu. Jo muzika taip sužavėjo „Disney“ studiją, kad jie užsakė Zimmeriui sukurti kompoziciją animaciniam filmui „Liūtas karalius“. Muzikinė animacinio filmo tema atnešė kompozitoriui tris prestižiškiausius apdovanojimus – „Oskarą“, „Auksinį gaublį“ ir „Grammy“. Zimmeris ir toliau gaudavo daugybę apdovanojimų, tapdamas geriausiu iš geriausių Holivude. Reta „Oskaro“ ceremonija baigdavosi be nominanto Zimmerio.
 

Orkestro LORDS OF THE SOUND koncertų sėkmė kartu su geriausiomis Hanso Zimmerio kompozicijomis panardins Jus į nepamirštamus šilto vasaros vakaro pojūčius, nuostabios pasakos atmosferą, pripildytą mėgstamų kompozicijų simfoninio garso grožio, roko skambesio, ryškių vizualinių efektų, galingų solistų ir choro vokalinių partijų, energijos ir nevaržomo visos komandos pozityvo!Bendra koncertinės programos trukmė – apie 2 val.

Logo_artpartner_150611_LT-1-2.png
bottom of page