1280-х-310-англ.jpg

Dėl nuo organizatoriaus nepriklausančių priežasčių, pasikeitus atlikėjo televizijos ir gastrolių tvarkaraščiui dėl besitęsiančios pandemijos, planuotas Pavelo Volios koncertas Vilniuje nukeliamas iš 2021 m. gruodžio 21 d. į 2022 m. balandžio 6 d.
Visi bilietai naujai koncerto datai galioja be jokių pakeitimų. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.


PAVEL VOLIA – vienas iš pačių drąsiausių TNT Comedy Club rezidentų – Vilniuje pristatys naują stand-up programą!!!!

 

Esate intelektualaus humoro mėgėjas? Norite pasilinksminti iš visos širdies? Sutikite! Drąsus ir charizmatiškas komikas, megapopuliarus stand-uperis, aštraus liežuvio eruditas Pavel Volia paruošė naują koncertinę programą sostinės žiūrovams! 

2022 m. Balandžio 6 d. - VILNIUS, koncertų salė Compensa

 

Susirinkusiųjų laukia intelektualaus humoro, talentingų improvizacijų ir neišgalvotų gyvenimiškų istorijų vakaras!

 

Per 12 darbo TNT televizijos kanale metų Pavelą Volią pamilo daugybė milijonų televizijos žiūrovų auditorijos, kuri su malonumu klauso jo solinių pasirodymų. Šiandien be drąsių monologų aktualiausiomis temomis, pagardintų ironija ir šmaikščiais pokštais, jau neįmanoma įsivaizduoti šios programos.

 

Šiandien laidų vedėjas, televizijos laidų vedėjas, aktorius ir muzikantas Pavel Volia yra vienas geriausių Rusijos stand-up komikų. Didysis stand-up koncertas – tai ryškus kaleidoskopas, kuriame puikiai dera improvizacijos, linksmi pokštai, neišgalvoti pasakojimai iš gyvenimo ir unikalus bei nepakartojamas jų atlikimas. Pavelo Volios vardas jau seniai tapo puikaus ir lengvo humoro, aktualaus visoms amžiaus kartoms, sinonimu.

 

Gruodžio 21 d. 19:00 val. koncerte „Compensa“ koncertų salėje (Kernavės g. 84, Vilnius) išgirsite naujų monologų svarbiausiomis, šiuolaikinei visuomenei rūpimomis temomis ir, žinoma, juokingų istorijų, pagardintų vienu-kitu stipresniu žodeliu. Jūs būsite tas, kuris išgirs naują programą!

 

Pavelo Volios koncertuose visi būna laimingi, nes tik laimingas žmogus gali pasijuokti iš to, kas jį supa!

Logo_artpartner_150611_LT-1-2.png