top of page

Naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND surengs naujus pasirodymus Lietuvoje ir pristatys nuostabią programą „Music is coming“
 

Orkestro LORDS OF THE SOUND pasirodymai – tai daugiau nei koncertas, tai – tikras šou!
 

Music is coming – tai neįsivaizduojamas gyvo orkestro skambesio, choro ir tikros magijos, kurios kupini jūsų mėgstami filmai ir kompiuteriniai žaidimai, junginys.
 

Visame pasaulyje puikia žinomi garso takeliai suskambės naujai ir įgys ypatingą galią – toks yra nepakartojamų LORDS OF THE SOUND meistriškumo lygis! Būtinai ateikite ir patys pajauskite visą gyvo muzikinio srauto galią!
 

Orkestro nariai itin ryškiai atliks žinomų fantasy žanro filmų ir kompiuterinių žaidimų muziką: Sostų karai, Vikingai, Mandalorietis,

Gera lemiantys ženklai, Nuostabioji moteris, Žiedų valdovas, Įsikūnijimas, Galaktikos sergėtojai, Karibų jūros piratai,
Penktasis elementas, World of Warcraft, Mad Max, Skyrim, Mortal Kombat, The Witcher, Assassin's Creed ir kitų.

 

Unikalių vizualizacijų dėka kiekviena melodija atgys ir į salę įsiverš nematytos fantastinės būtybės, o žiūrovams atsivers nežinomas pasaulis, kuriame valdo magija ir burtai. Orkestras LORDS OF THE SOUND jau seniai tapo vienu iš populiariausių Ukrainos muzikinių kolektyvų.
 

Galingas erdvinis skambesys, neeiliniai sprendimai ir profesionalumas – pagrindiniai orkestro skiriamieji bruožai. Music is coming – tai geriausias būdas neįprastai praleisti laiką. Svaiginantis renginys geriausiai padės pamiršti kasdienę rutiną ir atvers duris į naują realybę, kurioje mitai atgyja, o stebuklai vyksta kiekviename žingsnyje.

Bendra koncertinės programos trukmė – apie 2 val.

Logo_artpartner_150611_LT-1-2.png
bottom of page