top of page
1450x350px_LOTS_GC_alllt.jpg

Naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND surengs naujus pasirodymus Lietuvoje ir pristatys kalėdinę programą „Grand Christmas“

Orkestro LORDS OF THE SOUND pasirodymas – tai daugiau nei koncertas, tai – tikras šou!
 

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND atliekamų šventinių dainų ir kompozicijų.
 
Mes visi taip dieviname tą pakilią nuotaiką, kai visu kūnu jauti akimirkos grožį, kai meilė mus užpildo iš vidaus ir spinduliuoja visam pasauliui. Sukurti tokią nuotaiką – muzikos galioje! Muzikos, kurioje slypi Kalėdų harmonija, akimirkos šventumas, širdies ir sielos ramybė.

Jūsų nepakartojamas akimirkas vakarą prie Naujuosius kurs orkestras LORDS OF THE SOUND, pritariant chorui ir orkestro solistams.

Orkestras dovanos gyvą kalėdinių hitų ir pačių mėgstamiausių naujametinių filmų garso takelių skambesį: "Kalėdų giesmė", "Ledynmetis", "Svajonių traukinys", "Grinčas", "Vienas namuose", "Waltz in a Snowstorm", "Jingle Bells", "Let is snow", "We Wish You A Merry Christmas", "Happy New Year", "Last Christmas" ir kiti.

Stebuklai aplanko tuos, kurie jais tiki! Todėl neatsisakykite bent porai valandų pasinerti į LORDS OF THE SOUND muzikinį veiksmą „Grand Christmas“, ir įkvėpimo ir dvasios harmonijos užtaisas visiems ateinantiems metams – garantuotas!

Orkestras LORDS OF THE SOUND su kiekvienu koncertu priverčia save pamilti vis daugiau žiūrovų, formuodamas ištikimų gerbėjų auditoriją. Žiūrovai juos vadina „teigiamu orkestru“, pažymi tikrą nuoširdumą ir charizmą, o jų koncertai kupini šou elementų, humoro ir šilto bendravimo su klausytojais.

Patikėkite savo vakarą naujos kartos orkestrui LORDS OF THE SOUND, ateikite su artimaisiais ir pajauskite vienybę su išskirtinės Kalėdų šventės muzika!

Koncertinės programos trukmė – apie 2 val.

Bilietus galite įsigyti čia:

Logo_artpartner_150611_LT-1-2.png
bottom of page