top of page
LORDS_ava.jpg

LORD OF THE RINGS in Concert


Legendinis ir fantastinis hobitų ir elfų pasaulis atgyja muzikinio-vizualinio pasirodymo, atliekamo simfoninio orkestro Lords of The Sound dėka.

Nepakartojamas koncertas truks dvi valandas ir jame dalyvaus ne tik simfoninis orkestras, bet choras ir solistai!


Vasario 5 d. – KLAIPĖDA, Žvejų rūmai
Vasario 6 d. – VILNIUS, koncertų salė Compensa
Vasario 7 d. – KAUNAS, VDU Didžoji sal
ė


Nuo linksmų hobitų melodijų iki grėsmingų Mordoro garsų, skambant nuostabioms lyrinėms elfų dainoms – „Oskarų“ lietų atnešusi Hovardo Šoro muzika, sukurta garsiausiai „Žiedų valdovo“ kino-trilogijai, suskambės su  nauja jėga, sukurdama nepamirštamą Viduržemio jūros atmosferą.

 

Džonas Ronaldas Ruelis Tokinas išgarsėjo visame pasaulyje romanų ciklo „Žiedų valdovas“ dėka.


Visą gyvenimą jis paskyrė savo išgalvotos Viduržiemio jūros imperijos istorijai.  

Savo neprilygstamu darbu jis įkvėpė kompozitorių Hovardą Šorą muzikiniam šedevrui, kuris pelnė aukščiausius muzikos kritikų įvertinimus ir turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje.

 

Orkestras Lords of the Sound jau seniai yra žinomas kaip epinių muzikos temų gerbėjas ir nuolat džiugina Europos žiūrovus ryškiais ir įsimintinais koncertais, kuriuose skamba tokių žinomų kino filmų muzikos kompozitorių, kaip Hanso Cimerio, Ramino Džavadžio, Klauso Badelto, Džeimso Hovardo ir kitų muzika.

 

 „Išaušo momentas, kai mes su džiaugsmu pristatome Jūsų dėmesiui muzikinę istoriją „Lord of the Rings in Concert“. Nekantriai laukiame Jūsų mūsų „gyvame“ žinomiausios pasaulyje sagos koncerte!“

Bendra koncertinės programos trukmė – apie 2,5 val.

Logo_artpartner_150611_LT-1-2.png
bottom of page