top of page
KYIV GRAND BALLET „Gulbių ežeras“

KYIV GRAND BALLET „Gulbių ežeras“ - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje
 

KYIV GRAND BALLET – viena iš sėkmingiausių gastroliuojančių kompanijų tarptautinio baleto pasaulyje. Gražiausios dekoracijos ir kostiumai yra sukurti Ukrainos Nacionalinės operos dailininkų-dekoratorių. Šokėjai pelnė daugybę apdovanojimų ir žavėjo žinomiausių scenų – nuo Paryžiaus iki Niujorko – publiką.
 

Aleksandr Stojanov, KYIV GRAND BALLET įkūrėjas ir vadovas, buvo Ukrainos Nacionalinės operos solistu, pastatė daugybę spektaklių ir festivalių, kaip šokėjas pelnė daugybę apdovanojimų. Nuo 2014 metų jo jauna trupė iš Kijevo džiugina žiūrovus visame pasaulyje. Dėl Rusijos Ukrainoje pradėto karo, baleto trupė 2022 m. vasarį „įstrigo“ Paryžiuje, kur tuo metu vyko jos gastrolės. Trupė dažnai gastroliuoja pasaulyje, rinkdama lėšas Ukrainai paremti.
 

KYIV GRAND BALLET jau užkariavo žiūrovų širdis visame pasaulyje: Prancūzijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Islandijoje, Čekijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Lotynų Amerikos šalyse.
 

2024 m. vasario mėnesį KYIV GRAND BALLET antrą kartą viešės Lietuvoje su P.I. Čaikovskio šedevru „Gulbių ežeras“ ir pasaulinio garso prima balerina Ana Sophia Scheller (JAV) „specialaus svečio“ vaidmenyje.
 

Ana Sophia Scheller – argentiniečių kilmės amerikietė balerina, nuo 2004 m. pradėjo šokti Niujork City Balete, kur pelnė prima balerinos vardą, o 2017 m. tapo prima balerina ir San Franciske. Nuo 2019 m. ji – Ukrainos Nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro prima balerina.
 

Pajuskite žavingą ir pasaką primenančią Gulbių karalienės meilės istoriją, kurią gali išpirkti tik tikra meilė... gražioje ir klasikinėje KYIV GRAND BALLET inscenizacijoje.

Logo_artpartner_150611_LT-1-2.png
bottom of page